minimalistyczny złoty pierścionek z akwamarynem z białego złota

Nasza biżuteria już wkrótce w butiku PO/3 w centrum Warszawy

BIŻUTERIA BIZOE W BUTIKU PO/3 W WARSZAWIE

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Was na oficjalne otwarcie naszej marki BIZOE w wyjątkowym miejscu jakim jest butik PO / 3 usytuowany w centrum Warszawy.
Już od wtorku – 28 CZERWCA nasza biżuteria na stałe zagości w przestrzeni młodych polskich projektantów.

BUTIK PO/3
UL. POZNAŃSKA 3, WARSZAWA
GODZ. 12:00 – 19:00

… czekamy na Was osobiście z naszą biżuterią oraz najnowszą kolekcją pierścionków. Każdy przybyły gość będzie mógł zmierzyć rozmiar swojego palca, zobaczyć na żywo i poprzymierzać kilkadziesiąt wzorów pierścionków, obrączek oraz skorzystać z naszej fachowej porady i … otrzymać mały upominek 🙂

PO / 3 to butik założony przez kolektyw 9 zaprzyjaźnionych marek, które stworzyły wyjątkowe miejsce w centrum Warszawy. Można tu kupić ubrania, biżuterię, bieliznę i skórzane akcesoria, tworzone ręcznie i z dbałością o każdy detal. PO / 3 to nie tylko sklep, ale również miejsce spotkań z projektantami, którzy chcieli mieć możliwość bezpośredniego kontaktu i rozmowy z klientem, doradzenia i opowiedzenia o swoich produktach. W butiku można oglądać ubrania od BELLE, Joanna Jachowicz, Horror!Horror i Love In A Mist, biżuterię Pola Zag i Byrska – pracownia biżuterii, bieliznę Magic Box oraz skórzane torby FS Bike, a od wtorku również naszą biżuterię BIZOE!

Zapraszamy serdecznie!


Pozostaw swoje przemyślenia tutaj