KLASYCZNE OBRĄCZKI ŚLUBNE 

Jeśli jesteście przytłoczeni ilością wzorów i modeli, ale żaden do Was “nie przemawia”, warto przemyśleć zakup ponadczasowej klasyki. Obrączki klasyczne wybierają nie tylko osoby ceniące ponad wszystko tradycję, ale również osoby, które nie potrafią wybrać spośród różnych wzorów, a poszukują ponadczasowych obrączek. Klasyczne obrączki ślubne to również wybór minimalistów, dla których maksyma “mniej znaczy więcej” jest nadrzędną wytyczną. Klasyczne obrączki ślubne zawsze wyglądają dobrze! Pasują do codziennych stylizacji oraz wielkich wyjść i dobrze komponują się z inną biżuterią. 

W BIZOE klasyczne obrączki ślubne wykonujemy ze złota próby 585 (14K) lub na życzenie ze złota próby 750 (18K). Do wyboru są trzy kolory złota: klasyczne złoto żółte, złoto różowe i złoto białe.  

Szerokość obrączki to zawsze indywidualna decyzja. Możecie wybrać obrączki o szerokości od 2 mm do nawet 10 mm. Wykonujemy zarówno komplety o identycznych szerokościach, a także różnych, gdy jedna obrączka ma być węższa, a druga szersza.  

Do wyboru macie również profil zewnętrzny – może być on prosty, a także lekko zaokrąglony.  Tu klasyka ma dwa warianty, wybór to kwestia indywidualnych upodobań. 

Wewnątrz obrączek, szczególnie w szerszych wariantach, proponujemy Wam delikatną soczewkę (tzw. obrączki soczewkowe). To delikatne wyoblenie wewnątrz poprawia komfort użytkowania, obrączka nie styka się całą powierzchnią z palcem, łatwiej też jest założyć ją oraz ściągnąć, szczególnie jeśli najszerszym miejscem na palcu jest staw międzypaliczkowy.  

Oferujemy również delikatnie zaokrąglone krawędzie wewnętrzne – wszystko po to by noszenie obrączki było maksymalnie przyjemne.  

Żeby nadać indywidualny rys obrączkom klasycznym możecie zdecydować się na grawer

Klasyczne obrączki ślubne BIZOE zapakowane są w eleganckie pudełeczko z dołączonym certyfikatem autentyczności. 

Jeśli chcesz zamówić idealnie dopasowane klasyczne obrączki o wybranych szerokościach napisz do nas na adres: info@bizoe.pl, a my wyślemy wycenę.

Przed zamówieniem upewnij się, że dobrze zmierzyłeś rozmiary – JAK WŁAŚCIWIE ZMIERZYĆ ROZMIARY OBRĄCZEK ŚLUBNYCH –  TABELA ROZMIARÓW


Facebook: https://www.facebook.com/BIZOEPL

Instagram: https://www.instagram.com/bizoe_jewellery/


Pozostaw swoje przemyślenia tutaj