Ostatni dzień lata -sesja z udziałem naszej biżuterii

Ostatni dzień lata- tak została nazwana przepiękna sesja ślubna zorganizowana przez Papier i Tusz !

Niesamowity klimat babiego lata i Wam się udzieli oglądając te niezwykłe zdjęcia.

Oto jak pięknie przedstawiają tą sesję sami autorzy ( aż chciałoby się tam być !):

Błękitne niebo w towarzystwie białych obłoków chmur. Dni już coraz krótsze a poranki chłodne, choć słońce potrafi jeszcze pokazać na co je stać. A do tego niemalże filmowa sceneria klasycystycznego Pałacu Lenartowice wraz z okalającym go kompleksem parkowym i folwarkiem. Czy jest ktoś, kto nie marzy o ślubie w tak pięknych okolicznościach?

Nasza jesienna Panna Młoda jest eteryczna i zamyślona. Jej kruchą i delikatną naturę podkreśla suknia z misternie wykonanym detalem i delikatna biżuteria. A do tego wyrazisty makijaż, który wydobywa z oczu tajemniczą, hipnotyzującą głębię. Kwiaty doskonale korespondują z całością stylizacji. To jedno z najmodniejszych zestawień kolorystycznych tego sezonu. Przepiękna róża, lwie paszcze, gipsówka, dalie i goździki w towarzystwie zieleni eukaliptusa i powiewających na wietrze wstążek. A na koniec tego wszystkiego zaproszenia, wykonane na szlachetnym fakturowanym papierze, przewiązane wstążką w odcieniu dusty blue i połączone z delikatną transparentną kopertą. Wszystko to tworzy piękny nastrój z pewna nutą tajemnicy w tle.

 Cała oprawa ślubna nie byłaby kompletna  bez wyjątkowych zaproszeń ślubnych- @Papier i Tusz tworzą zaproszenia specjalnie na ten wyjątkowy dzień! Te i inne ich piękne zaproszenia ślubne, dekoracje i dodatki ślubne możecie zobaczyć na ich stronie https://www.papieritusz.pl 

 

 

 

 

 

Pomysł i stylizacja: @Papier i Tusz
Zdjęcia: Krzysiek Olędzki – @Papier i Tusz
Makijaż i fryzura: Roma Szafarek Make up. Hair. Style expert
Modelka: Alina Belko
Miejsce: Pałac Lenartowice
Kwiaty: Decoki – ślub i kwiaty
Papeteria: @Papier i Tusz
Sukienka: Cymballa
Biżuteria: BIZOE
Ozdoby do włosów: RÓZGA

My jesteśmy zainspirowani a Wy? 🙂


Pozostaw swoje przemyślenia tutaj