złoty pierścionek z kamieniem szlachetnym

Prezentownik BIZOE na Dzień Kobiet

Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami dlatego też zespół BIZOE wpadł na pomysł, aby trochę Was wesprzeć w wyborze prezentu idealnego na to święto. Jako, że nasz marka składa się głównie z kobiet (nie licząc nieocenionego wsparcia męsko – informatycznego, kurierskiego, itp. 🙂 ) doskonale wiemy co sprawi, że Wasze kobiety poczują się wyjątkowe w tym dniu. Przy okazji tego święta chcemy zwrócić uwagę, że warto o uśmiech kobiety dbać każdego dnia, nie tylko raz do roku. Wy kobiety pamiętajcie również, że tak jak same nie zadbacie o siebie, to nikt o Was nie zadba. Nie mamy tutaj na myśli tylko rzeczy materialnych. Warto dbać o siebie pod kątem zdrowotnym. Warto dbać o swoje zdrowie, badać się regularnie, dawać przykład swoim bliskim. Wszystko zaczyna się od Nas – Kobiet! Miejcie siebie zawsze na uwadze, nie tylko w marcu, w tym jednym dniu.

Która z kobiet nie lubi biżuterii? My doskonale wiemy, że każda kobieta posiada swoją kolekcję, którą zakłada na co dzień bądź na specjalne okazje. Wybraliśmy dla Was kilka propozycji, które z pewnością pomogą Wam w wyborze prezentu idealnego.

#KamienioweloveW naszej ofercie dostępne są najpiękniejsze kamienie z najdalszych zakątków świata. Dla swoich klientów sprowadzamy kamienie na specjalne zamówienia. Nie ma znaczenie z jakiego miejsca na ziemi chcecie mieć w swojej biżuterii wybrany kamień. Szafiry ze Sri Lanki? Meteoryt żelazny z Argentyny? Żaden problem!

#kolekcjaBIZOE

Kolekcja BIZOE jest rozbudowywana z każdym nowym klientem. Nasi Klienci są dla nas źródłem inspiracji i kreatywności. Dzięki temu mogliśmy wzbogacić naszą ofertę o kolczyki, naszyjniki, bransoletki i wisiorki. Poniżej prezentujemy kilka naszych pomysłów idealnych na prezent. Biżuterię możemy wykonać z różnych barw złota (żółte, różowe, białe).

W swojej pracy dbamy o każdy detal. Każdy szczegół jest doprecyzowany łącznie z ładnym opakowaniem. Nasze rękodzieła pakujemy w pudełka BIZOE  i wraz z certyfikatem trafiają w Wasze ręce.

Mamy nadzieje, że nasze propozycje pomogą Wam w wyborze prezentu dla swojej Kobiety 🙂

Życzymy Wam udanego i dobrego tygodnia!

BIZOE

 


Pozostaw swoje przemyślenia tutaj