komplet złotych pierścionków bizoe z kolorowymi kamieniami szlachetnymi

BIŻUTERIA NA PREZENT

BIŻUTERIA NA PREZENT

Bywają chwile, które w szczególny sposób celebrujemy, są też zdarzenia, które chcemy upamiętnić i ludzie, którym chcemy pokazać naszą sympatię. Szukając prezentu na taką szczególna okazję, często wybieramy biżuterię. To ona zostaje z obdarowaną osobą na długie lata, podkreślając nasz szczególny stosunek oraz uczucia. Jak wybrać idealny prezent dla matki, żony czy przyjaciółki, tak by cieszył wiele lat i przywoływał dobre wspomnienia? 

Złote pierścionki BIZOE idealne na prezent. Wszystkie pierścionki wykonywane są z naturalnymi kamieniami szlachetnymi. Pierścionki można nosić osobno lub łączyć w komplety w zależności od potrzeby.
Złote pierścionki BIZOE idealne na prezent. Wszystkie pierścionki wykonywane są z naturalnymi kamieniami szlachetnymi. Pierścionki można nosić osobno lub łączyć w komplety w zależności od potrzeby.

NASZYJNIK NA PREZENT 

Wybierając na prezent naszyjnik, możesz zdecydować, czy będzie on ze złotą zawieszką czy dodatkowo z kamieniem szlachetnym. W BIZOE mamy delikatne, minimalistyczne wzory naszyjników, które doskonale dopasujesz dla kobiet ceniących subtelną biżuterię.  Wisiorek jest na stałe połączone z delikatnym łańcuszkiem. W naszej ofercie długość łańcuszka waha się od 38 cm do 45 cm. Naszyjniki BIZOE najkorzystniej prezentują się blisko szyi. Wybierając wisiorek z kamieniem szlachetnym masz do wyboru brylanty, a także naturalne kamienienie kolorowe. To Ty wybierasz rozmiar kamienia zarówno do stylu i charakteru obdarowanej osoby, jak i do możliwości budżetowych. 

Subtelne i delikatne naszyjniki z kamieniami szlachetnymi (szafir, szmaragd, różowy granat) idealnie nadają się na prezent.

Wisiorki z brylantem dobrze komponują się z wszystkimi stylizacjami, pasują zarówno jako codzienna biżuteria, ale wspaniale podkreślą także wieczorową stylizację. Wybierając większy kamień sprawiasz, że naszyjnik będzie bardziej okazały i rzucający się w oczy przez cudowny blask brylantu, niemniej jest to dalej klasyczna biżuteria nadająca się na prezent zarówno dla mamy jak i innej bliskiej osoby. Naszyjniki z brylantem są dość często wybierane na prezenty rocznicowe, zarówno na rocznice ślubu jak i “okrągłe” urodziny. Naszyjnik to również doskonały pomysł na prezent dla przyjaciółki lub dziewczyny. Minimalistyczne naszyjniki z kamieniami szlachetnymi (szafir, szmaragd, różowy granat), pasują zarówno do wieczorowych kreacji, jak i na co dzień.

Możesz wybrać zamiast brylantu inny kamień szlachetny.  Kamień szlachetny doskonale podkreśli urodę i charakter noszącej go osoby. 

KOLCZYKI NA PREZENT 

Doskonałym dopełnieniem naszyjnika lub oddzielnym elementem biżuterii są kolczyki. Wiele kobiet ma swoje ulubione kolczyki noszone na co dzień lub te wyjątkowe, które są zakładane na szczególne okazje. W związku z tym, że nie musisz znać rozmiaru palca jak w przypadku pierścionka, kolczyki są idealną biżuterią na prezent. Podobnie jak w przypadku naszyjnika, musisz określić jedynie czy kolczyk ma być tylko ze złota, czy złoto ma być dopełnione kamieniem szlachetnym.

Złote kolczyki BIZOE są idealne na prezent. Subtelne i delikatne kółeczka wykonujemy w trzech kolorach złota.
Kolczyki kółeczka BIZOE o różnych średnicach ( 5 mm, 4 mm, 3 mm) wykonujemy w dowolnie wybranym kolorze złota – żółtym, białym lub różowym.

Masz do wyboru trzy kolory złota (białe, żółte i różowe złoto próby 585) i całą gamę kamieni szlachetnych z bogactwem ich barw. Możesz wybrać subtelne malutkie kamienie, a także większe okazy, dostosowując do upodobań i charakteru. Kolczyki to doskonały pomysł na prezent na urodziny, rocznice, walentynki, z okazji komunii, świąt czy na inne okazje.  

PIERŚCIONEK NA PREZENT 

Wybierając na prezent pierścionek musimy znać rozmiar palca. Jeśli prezent ma być niespodzianką, możemy napotkać pewne trudności, ale radość obdarowanej osoby, wynagrodzi ten trud ? (jak dobrać rozmiar pierścionka – link). Jeśli nie znasz rozmiaru to napisz do nas. Chętnie pomożemy, doradzimy i razem z Tobą wybierzemy idealny rozmiar. Pierścionek na palcu będzie przypominał o tej cudownej chwili i szczególnej osobie. Pierścionek to idealny prezent a nie tylko symbol zaręczyn. Możemy podarować pierścionek córce na 18 urodziny, przyjaciółce na szczególną okazję lub podarować pierścionek samej sobie! Każda okazja będzie doskonała. 

KOMPLET BIŻUTERII NA PREZENT 

Bywa, że okazja jest szczególnie wyjątkowa i osoba bardzo ważna, wtedy możesz podarować komplet biżuterii. Naszyjnik i kolczyki, kolczyki i pierścionek, naszyjnik i pierścionek … każdy wybór będzie idealny, jeśli będzie dostosowany do obdarowanej osoby. 

Biżuteria BIZOE wykonana jest z najwyższą starannością, tak by mogła cieszyć przez wiele lat przywołując niezwykłe wspomnienia. Dodatkowo dbamy o właściwą oprawę. Nasza biżuteria zapakowana jest w eleganckie pudełeczka, na życzenie przewiązujemy je dodatkowo wstążeczką. Do biżuterii dołączamy certyfikat autentyczności oraz torebkę. Wszystko po to, aby dawanie prezentów było jeszcze przyjemniejsze. 

BON UPOMINKOWY

Jeśli chcesz obdarować bliską Ci osobę szczególnym prezentem, ale nie jesteś pewny trafności wyboru, wtedy idealnym rozwiązaniem jest bon upominkowy. Wybierz tylko kwotę, a obdarowana osoba sama wybierze najlepszy dla siebie prezent. Rozwiązanie to jest idealne także wtedy, gdy mamy mało czasu na podjęcie decyzji i dokonanie zakupu, szczególnie jeśli szukasz prezentu na urodziny, rocznicę, święta lub inną specjalną okazję. 

Bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami! Odwiedź nas na Facebooku oraz Instagramie.


Pozostaw swoje przemyślenia tutaj